Weź udział w badaniu preferencji polskich kierowców

21 propozycji na wiatr we włosach

Blog Strefa Aut

Co łączy zimne piwo, lody na patyku, dziewczyny w krótkich spodenkach oraz kabriolety? Oczywiście - pora roku ich występowania. W dzisiejszym artykule nie skupimy się na tym, które piwo smakuje lepiej, ani która dziewczyna ma najładniejsze nogi. Dziś przyjrzymy się autom dającym możliwość jazdy z otwartym dachem.

Ten artykuł ma 22 strony:

Każdy pomysł na auto bez dachu jest inny.
Hard-top, soft-top, targa czy rolldach — wszystkie się od siebie różnią, ale mają wspólny łącznik. Umożliwiają jazdę bez dachu niezależnie od ilości wydanych pieniędzy - poczucie wiatru we włosach jest takie samo zarówno we Fiacie 500 jak i Rolls-Roysie Dawnie. Oto 21 propozycji na otwarte wersje znanych modeli!

1. Fiat 500C

Propozycja z Włoch to najnowszy Fiat 500C, który w zeszłym roku przeszedł lifting. Auto oferuje wszystkie cechy stylowego Fiata 500 z możliwością jazdy pod gołym niebem. Możliwość personalizacji może przyprawić o zawroty głowy.

Silnik: 1.2 benzynowy
Moc: 69 KM
Prędkość maks.: 160 km/h
Przyspieszenie 0–100 km/h: 12,9 s.
Cena: od 57 100 PLN
Dopłata względem podstawowego modelu: 9500 PLN

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Blogi:

29. Rajd Karkonoski Spalanie rzeczywiste - czyli: osobisty współczynnik spalania Wymarzone 4 kółka- historia prawdziwa Mercedes 450 SL (R107) - demontaż składanego dachu Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach Zostać legendą Formuły 1 Jak używać alkomatu? Złote porady dla użytkownika alkomatu Lexus LC 500 – test Motoryzacyjny raj Maciek testuje - Toyota RAV 4 2.0 Premium 20th anniversary Subiektywny przegląd miesiąca #282 Kiedy kalibrować alkomat