Blog Strefa Aut

Edycje specjalne w dwóch słowach: Fiat 500 [część 3]

Fiat 500 to samochód który pokochały miliony... kobiet. A co jeżeli płomień namiętności gaśnie? Należy podtrzymać żar uczucia prezentując coraz nowsze odmiany specjalne. Swoją finezją i pomysłowością producent mógłby zaskoczyć niejednego projektanta światowej marki odzieżowej.

Ten artykuł ma 9 stron:

500 Pink

Fiat 500 to bez wątpienia damski samochód. Szczególnie w wersji "Pink", w którym mężczyzna wygląda po prostu… źle.

Po czym poznać anty-męską wersję Fiata 500? Na pierwszy rzut oka auto wygląda podobnie do wyprodukowanej w jednej sztuce wersja Barbie. Różnią się one dolną częścią zderzaka przedniego, w której kratka wlotów powietrza jest pomalowana na czarno. Wersja Barbie miała srebrną listwę wzdłuż malutkiej maski silnika — w Pink tego elementu nie znajdziemy. Znajduje się za to szklany dach, aluminiowe felgi, a we wnętrzu różowy panel ozdobny, który rozjaśnia trochę smutne wnętrze auta.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Blogi:

Kupić samochód za rozsądną cenę - podsumowanie segmentu A KAC - Kaczor po japońsku Jak zmieniło mnie życie w Warszawie Polski Bus - wylęgarnia zarazków na kółkach, czy komfortowy i tani środek transportu? Rajd Dakar na płótnie Relacja z Prologu Pierwszego Rajdu Motyczańskiego w Lublinie. Euro X - gwóźdź do trumny emocji w motoryzacji Spotkanie na szczycie Nowe zadania dla straży miejskich – budowanie dobrych nawyków u kierowców Poznaj system Common Rail Wizyta w TYPE ONE Najmniejszy z aferowiczów - Volkswagen up! move up!