Blog Strefa Aut

Edycje specjalne w dwóch słowach: Fiat 500 [część 3]

Fiat 500 to samochód który pokochały miliony... kobiet. A co jeżeli płomień namiętności gaśnie? Należy podtrzymać żar uczucia prezentując coraz nowsze odmiany specjalne. Swoją finezją i pomysłowością producent mógłby zaskoczyć niejednego projektanta światowej marki odzieżowej.

Ten artykuł ma 9 stron:

500 Pink

Fiat 500 to bez wątpienia damski samochód. Szczególnie w wersji "Pink", w którym mężczyzna wygląda po prostu… źle.

Po czym poznać anty-męską wersję Fiata 500? Na pierwszy rzut oka auto wygląda podobnie do wyprodukowanej w jednej sztuce wersja Barbie. Różnią się one dolną częścią zderzaka przedniego, w której kratka wlotów powietrza jest pomalowana na czarno. Wersja Barbie miała srebrną listwę wzdłuż malutkiej maski silnika — w Pink tego elementu nie znajdziemy. Znajduje się za to szklany dach, aluminiowe felgi, a we wnętrzu różowy panel ozdobny, który rozjaśnia trochę smutne wnętrze auta.

Zobacz również: Rolls-Royce Phantom Series II - prezentacja

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Blogi:

Gran Turismo Polonia 2014 - relacja i wywiad Lexus NX 300h Prestige – test [wideo] 24 godziny w Le Mans - część 2 Znane auta nieznanej marki, czyli CUPRA od nowa. Szybki Kubica i zbyt wiele szumu wokół niego Lexus LC 500h – test [wideo] Dużo mocy - samobójstwo czy większe bezpieczeństwo? Historia pewnego roadstera - BMW Z1 Wielkie Piękno - historia pewnej włoskiej marki 2015 Volvo XC70 D5 AWD – wideo test Hybryda jest lepsza od turbo i trzeba się z tym pogodzić Euro X - gwóźdź do trumny emocji w motoryzacji